Jesteś na > Aktualności Wyniki otwartego konkursu ofert na...

04-04-2024

Wyniki otwartego konkursu ofert na zadanie „Organizacja wycieczek mających na celu przybliżenie walorów turystycznych, historycznych i kulturowych w regionie oraz integracja międzypokoleniowa mieszkańców gminy Żarów”

Burmistrz Miasta Żarów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert z dnia 11 marca 2024 roku na realizację zadania publicznego „Organizacja wycieczek mających na celu przybliżenie walorów turystycznych, historycznych i kulturowych w regionie oraz integracja międzypokoleniowa mieszkańców gminy Żarów” z zakresu turystyki i krajoznawstwa:

Przyznano dotację na realizację zadania publicznego pn. „Organizacja wycieczek mających na celu przybliżenie walorów turystycznych, historycznych i kulturowych w regionie oraz integracja międzypokoleniowa mieszkańców gminy Żarów” Polskiemu Towarzystwu Turystyczno-Krajoznawczemu, Oddział Świdnica, ul. Długa 33/7, 58-100 Świdnica – w wysokości 2.000 zł.

Ikona pdf Zarządzenie Burmistrza Miasta Żarów.pdf, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [ 75,52 kB ]