Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Rozmawiamy z posłem RP o ważnych...

  Aktualności

10-04-2024

Rozmawiamy z posłem RP o ważnych sprawach i inwestycjach

Burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora kilka dni temu spotkali się z posłem RP Markiem Chmielewskim, aby porozmawiać o kolejnych ważnych sprawach oraz inwestycjach, które będą realizowane na terenie gminy Żarów.

Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Żarowie, a sam poseł Marek Chmielewski zadeklarował swoje wsparcie i pomoc przy realizacji kolejnych zadań w naszej gminie.

- Podczas spotkania z posłem RP Markiem Chmielewskim rozmawialiśmy o planowanych inwestycjach na terenie gminy Żarów, podkreślając, że każda z tych inwestycji ma na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa i komfortu naszych mieszkańców. Poruszyliśmy również ważne sprawy związane z oświatą i cieszymy się, że nasza gmina będzie mogła liczyć na wsparcie pana Posła. Dziękujemy za wizytę i liczymy na dalszą owocną współpracę - mówią burmistrz Leszek Michalak wraz z zastępcą burmistrza Przemysławem Sikorą.

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z UM Żarów