Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Konkurs na najpiękniejszy przydomowy...

  Aktualności

07-05-2024

Konkurs na najpiękniejszy przydomowy ogród i działkę ROD

To idealne miejsca dla miłośników natury. Są oazami spokoju i wzbudzają zachwyt. Urokliwe zakątki, gdzie można odpoczywać, podziwiać rośliny, przypatrywać się owadom i ptakom.

Chcesz pochwalić się swoim ogrodem? Zgłoś się do udziału w IV edycji konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród w gminie Żarów 2024” oraz II edycji konkursu na „Najpiękniejszą działkę ROD”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy właściciele/współwłaściciele obiektów położonych na terenie gminy Żarów, a także wyróżnieni uczestnicy w poprzednich edycjach konkursu „Najpiękniejszy Ogród Przydomowy w Gminie Żarów” oraz „Najpiękniejsza działka ROD 2023”. W konkursie mogą brać również udział członkowie ROD Relaks w Żarowie. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać ze strony internetowej www.um.zarow.pl  lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do zgłoszenia należy dołączyć: max. 10 zdjęć obiektu w formie papierowej o wymiarze 100x150 mm wraz z jego opisem lub w formie cyfrowej na nośniku elektronicznym np. płycie CD/DVD wraz z jego opisem.

Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i vouchery. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 28 maja 2024r. Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania ze strony internetowej www.um.zarow.pl. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Żarowie.

Sponsorzy nagród w konkursie: Gospodarstwo rolne Marian i Regina Ciepli. Rozsady kwiatów i warzyw oraz Mariola i Artur Żelaźni, Szkółka drzew i krzewów ozdobnych. 

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z Urzędu Miejskiego w Żarowie

DO POBRANIA:

Ikona odt karty zgłoszeniowe.odt, plik: Rozszerzenie: odt, Rozmiar: [ 32,28 kB ]  

Ikona odt Regulamin Konkursu Najpiękniejszy Ogród 2024.odt, plik: Rozszerzenie: odt, Rozmiar: [ 46,49 kB ]