Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Bernadetta Lesiak nową dyrektor...

  Aktualności

10-06-2024

Bernadetta Lesiak nową dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie

W dniu 31 sierpnia 2024r. kończy się kadencja dyrektora Bajkowego Przedszkola w Żarowie Pani Elżbiety Wierzyk. W dniu 17 maja 2024 roku odbył się konkurs na stanowiska dyrektora Bajkowego Przedszkola. Komisja konkursowa wyłoniła kandydatkę, a konkurs został zatwierdzony przez Burmistrza Miasta Żarów.

Dziś burmistrz Przemysław Sikora, w obecności sekretarz gminy Żarów Sylwii Pawlik wręczył Zarządzenie Burmistrza w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Bajkowego Przedszkola w Żarowie Pani Bernadetcie Lesiak, życząc owocnej pracy i powodzenia w realizacji pomysłów na dalszy rozwój placówki.

- Gratuluję Pani awansu, życzę powodzenia, wytrwałości i sukcesów na nowym stanowisku, trafnych decyzji w zarządzaniu placówką oświatową w Żarowie oraz owocnej współpracy z pracownikami i społecznością przedszkola – życzył nowej dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie burmistrz Przemysław Sikora.

Pani Bernadetta Lesiak będzie kierować placówką od 1 września 2024r. Dołączamy się do życzeń i gratulujemy Pani Bernadetcie objęcia nowego stanowiska. Życzymy satysfakcji i samych udanych przedsięwzięć.

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z UM Żarów