Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Paka Niemowlaka dla Dominika

  Aktualności

09-07-2024

Paka Niemowlaka dla Dominika

Dzisiejszy poranek rozpoczęliśmy od wizyty w Urzędzie Miejskim w Żarowie Państwa Pauliny i Tomasza Szczurek z malutkim Dominikiem. Chłopczyk przyszedł na świat 20 czerwca 2024r., a w chwili urodzin ważył 3170g. i mierzył 51 cm. Rodzicom towarzyszył również młodszy synek Nataniel, który także skradł nasze serce.

Burmistrz Przemysław Sikora z okazji narodzin dziecka złożył rodzicom serdeczne gratulacje, przekazując na ich ręce upominki w ramach akcji promocyjnej "Paka dla Niemowlaka". 

-Spotkania z naszymi najmłodszymi mieszkańcami to dla nas wielka przyjemność. Serdecznie Państwu gratuluję i cieszę się, że w naszej gminie przybywa nowych mieszkańców. Życzę Państwu zdrowia, wiele optymizmu i samych szczęśliwych chwil – gratulował rodzicom Dominika burmistrz Przemysław Sikora.

Pakiety powitalne „Paka dla Niemowlaka” skierowane są do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy, że wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie internetowej w zakładce Paka dla Niemowlaka: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html 

Magdalena Pawlik