Zaglądamy do najpiękniejszych ogrodów naszych mieszkańców
Kolorowe rabaty, starannie pielęgnowane trawniki, efektowne kompozycje kwiatowe i przytulne zakątki do wypoczynku pokazują, ile serca i pracy wkładają mieszkańcy w tworzenie swoich zielonych przestrzeni.
Aż miło popatrzyć, jakie piękne ogrody znajdują się na terenie gminy Żarów. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter i jest prawdziwą wizytówką swoich właścicieli. Przypominamy Państwu, że do 12 czerwca można zgłosić swój ogród, a także balkon do udziału w konkursie na najpiękniejszy przydomowy ogród i balkon 2026. Jeśli również pielęgnujecie swoje zielone miejsce i chcecie podzielić się jego urokami z innymi, serdecznie zachęcamy do udział w tegorocznym konkursie.
Nie zwlekajcie, pokażcie swoje ogrody i balkony, które każdego dnia zachwycają domowników, sąsiadów i odwiedzających. Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom.
Magdalena Pawlik