Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Oferta pracy: Pracownik działu Logistyki

  Praca w Żarowie

Budunek z napisem Oferta pracy i lupą
07-11-2019

Oferta pracy: Pracownik działu Logistyki

IL Ryung Co., LTD poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik działu Logistyki

Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD. Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik działu Logistyki

Zakres obowiązków:

  • kompletacja zamówień
  • pakowanie produktu gotowego
  • przygotowanie komponentów do produkcji
  • przygotowanie opakowań do produkcji i pakowania
  • dbałość o porządek w strefach działu logistyki

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miłej atmosferze
  • umowa o pracę
  • system benefitów

CV można przesyłać na adres mailowy rekrutacja.ilp@gmail.com  lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”