Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w ILP na żarowskiej podstrefie

  Praca w Żarowie

Budunek z napisem Oferta pracy i lupą
13-11-2019

Praca w ILP na żarowskiej podstrefie

Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD.

Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania i Wsparcia Produkcji

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kontrola harmonogramów produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem klienta
  • Analiza i kontrola danych pod kątem utrzymania ciągłości produkcji
  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym
  • Usprawnianie procesu, planowanie akcji korygujących
  • Monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych
  • Przygotowywanie raportów
  • Wsparcie działu produkcyjnego w realizacji bieżących zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizowania sytuacji problemowych i szybkie reagowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel i Power Point

Oferujemy:

  • wsparcie przełożonego w realizacji celów
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miłej atmosferze
  • umowa o pracę

CV można przesyłać na adres mailowy rekrutacja.ilp@gmail.com lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”