Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Oferta pracy w Electrolux Poland

  Praca w Żarowie

Zdjęcie z lotu ptaka na hale i napis Oferta Pracy z lupą
29-06-2020

Oferta pracy w Electrolux Poland

Firma Electrolux Poland z siedzibą w Żarowie, wiodący producent sprzętu AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Monter-operator w dziale montażu linia montażowa zmywarek

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia;
  • premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych;
  • atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe;
  • bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;
  • bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę.

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów do zmywarek przy użyciu narzędzi pneumatycznych, elektrycznych i ręcznych;
  • kontrola wizualna montowanych podzespołów;
  • przeprowadzanie testów sprawdzających prawidłowe działanie zmywarki.

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne;
  • mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku;
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (pon.-piątek.)

Czekamy właśnie na ciebie !
Prześlij swoją aplikację i poznaj szczegóły oferty!

Dołącz do nas już dziś !

Electrolux Poland Sp. z o. o.
ul. Fabryczna 4, 58-130 Żarów
tel: 728-405-926
mail. Rekrutacja.zarow@electrolux.com

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.