Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w Daicel Safety Systems Europe

  Praca w Żarowie

Fabryka Daicel Safety Systems Europe w Żarowie
14-09-2020

Praca w Daicel Safety Systems Europe

Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Żarowie, zajmująca się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych.

Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników, a także wszystkich procesów i systemów.

W związku z rozwojem fabryki w Żarowie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik techniczny Działu Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska:

Oferujemy:

● umowa o pracę bezpośrednio przez zakład

● dofinansowanie dojazdów do pracy

● dodatek zmianowy

● premia za umiejętności

● prywatna opieka medyczna w Lux-Med (bogaty pakiet)

● karta sportowa Multisport

● fundusz socjalny

● praca w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie

● praca w systemie jednozmianowym

Opis stanowiska pracy:

● prace związane z gospodarką i unieszkodliwieniem odpadów poprodukcyjnych

● utrzymywanie terenów zielonych, placów i dróg – koszenie i odśnieżanie

● utrzymywanie infrastruktury budynków firmy

Oczekujemy:

● wykształcenie m.in. zawodowe

● zdyscyplinowanie

● zaangażowanie w wykonywaną pracę

● umiejętność pracy w grupie

● doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Pracownik produkcji – Operator

Oferujemy:

● atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami od 3500 do 4000 zł brutto

● umowa na okres próbny przez Agencję Pracy

● po okresie próbnym umowa o pracę bezpośrednio z DSSE

● prywatna opieka medyczna w Lux-Med

● karta sportowa Multi Sport

● możliwość rozwoju zawodowego

● pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie

● dobre warunki pracy

● praca przy produkcji napełniaczy do poduszek powietrznych

● obsługa maszyn produkcyjnych

● kontrola jakości produktów

● dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

● dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

● zdolności manualne

Technik utrzymania ruchu:

Oferujemy:

● atrakcyjne wynagrodzenie

● dodatki do pracy w systemie zmianowym

● premia roczna

● stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

● możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

● pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym

● zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń

● diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii

● wykonywanie prac konserwacyjnych i zapobiegawczych (przeglądy, konserwacje)

Oczekujemy:

● wykształcenie średnie techniczne

● mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

● gotowość do pracy w systemie zmianowym

● mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@dsse.daicel.com lub Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. ul. Strefowa 6, 58-130 Żarów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.