Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w ILP w Żarowie

  Praca w Żarowie

Budynek ILP w Żarowie
06-11-2020

Praca w ILP w Żarowie

Jesteśmy częścią dużego koreańskiego koncernu IL Ryung Co., LTD. Jest to pierwsza inwestycja tego koncernu na świecie; w zakładzie znajdującym się na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarowie produkujemy elementy układu kierowniczego.

Pracownik Działu Logistyki – Pracownik pakowania

Zakres obowiązków:

  • pakowanie produktu gotowego na palety
  • przygotowanie komponentów do produkcji
  • przygotowanie opakowań do produkcji i pakowania
  • dbałość o porządek w strefach działu logistyki
  • gospodarka odpadami poprodukcyjnymi
  • rozładunek kontenerów z komponentami

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży automotive
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • umowa o pracę bez agencji pośredniczących
  • jasny system rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • bogaty system comiesięcznych benefitów: bonus frekwencyjny, dodatek na paliwo, dofinansowanie posiłków
  • zapomogi okolicznościowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Premie okolicznościowe i świąteczne

CV z informacją można przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.ilp@gmail.com lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Pracownik produkcji

  • obsługa maszyn
  • monitorowanie pracy maszyny
  • kontrola jakości produktu
  • prowadzenie dokumentacji z procesu
  • utrzymywanie czystości oraz higieny na stanowisku pracy zgodnie z zasadami 5S i BHP

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • doświadczenie w obsłudze maszyn (mile widziane)

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

CV z informacją można przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.ilp@gmail.com lub składać w siedzibie firmy przy ulicy Strefowej 4 w Żarowie. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskie