Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

  Praca w Żarowie

Budynek zakładu Yagi Poland Factory w Żarowie
23-11-2020

Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. - rozpoczęła działalność w Polsce w 2003 roku. Zakresem działalności jest produkcja części i akcesoriów do przemysłu samochodowego między innymi: łożysk, piast, elementów sprzęgieł do klimatyzatorów.

W związku z tym posiadamy ciekawy park maszynowy, w tym prasy kuźnicze Kurimoto oraz linie do Obróbki Skrawaniem FUJI, EMAG czy MURATEC. Strategiczni klienci to odbiorcy z Anglii i Francji.

Operator maszyn CNC:
Miejsce pracy: Żarów

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC (tokarki, maszyny do wiercenia i gwintowania)
  • obróbka elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • pomiary elementów gotowych
  • wykonywanie dziennych planów produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • dzielenie się ze współpracownikami wiedzą

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziany kierunek obróbki skrawaniem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, średnicówka, czujniki zegarowe
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dodatek do transportu, pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego, pracę przy unikalnych maszynach i procesach
  • stabilne zatrudnienie z perspektywą długofalowej współpracy
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem japońskim
  • miłą i spokojną atmosferę pracy

Oferty można składać drogą mailową: info@ypf.pl lub na stróżówce.