Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w AKS Precision Ball Polska w...

  Praca w Żarowie

AKS Precision Ball Polska w Żarowie napis: oferta pracy AKS ANS
13-04-2021

Praca w AKS Precision Ball Polska w Żarowie

Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie istnieje na rynku od 2002 roku i zlokalizowana jest w żarowskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: MECHANIK

ogłoszenie Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o w Żarowie istnieje na rynku od 2002 roku i zlokalizowana jest w żarowskiej podstrefie Wałbrzyskiej Mechanik Miejsce pracy: Żarów, ul. Przemysłowa 12 szkoleń Zakres obowiązków · Ustawianie i naprawa maszyn - Kontrola maszyn - Przeglądy i konserwacja maszyn · Dbanie o czystość maszyn Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@aksball.com.pl, zadzwoń 74 649 92 00 z lub zostaw CV na portierni zakładu.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR MASZYN

ogłoszenie Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie istnieje na rynku od 2002 roku i zlokalizowana jest w żarowskiej podstrefie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Operator maszyn Miejsce pracy: Żarów, ul. Przemysłowa 12 Zakres obowiązków · Obsługa maszyn i urządzeń pomiarowych · Wypełnianie kart pomiarowych i procesowych · Dbanie o czystość maszyn Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@aksball.com.pl,  zadzwoń 74 649 92 00 z lub zostaw CV na portierni zakładu.