Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Praca w Żarowie Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

  Praca w Żarowie

Zdjęcie z lotu ptaka - Yagi Poland Factory w Żarowie
14-04-2021

Praca w Yagi Poland Factory w Żarowie

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. – firma z branży motoryzacyjnej działająca na rynku polskim od ponad 17 lat. W tej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko: Operator prasy kuźniczej.
Operator prasy kuźniczej
   Miejsce pracy Żarów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe mile widziane kierunek mechaniczny
  • Zdolności techniczne i manualne (np. obsługiwanie suwmiarki)
  • Sumienne wykonywanie zadań
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Dobieranie narzędzi zgodnie z dokumentacją procesu kucia
  • Instalowanie narzędzi w prasie
  • Ustawianie, regulacja maszyn i narzędzi zgodnie ze standardami
  • Wykonywanie odkuwek próbnych i wstępna ocena jakości
  • Prowadzenie dokumentacji technologiczno-jakościowej
  • Wykonywanie dziennych planów produkcyjnych
  • Dzielenie się ze współpracownikami wiedzą

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w związku z pracą na prasie kuźniczej brutto od 4.160 pln
  • Dodatek do transportu,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym,
  • Prywatną opiekę medyczną opłacaną przez pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego prace przy unikalnych maszynach i procesach
  • Stabilne zatrudnienie z perspektywą długofalowej współpracy
  • Pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem japońskim
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Miłą i spokojną atmosferę pracy

KANDYDATÓW  PROSIMY O DOPISANIE  KLAUZULI ZGODY

KLAUZULA  ZGODY KANDYDATA na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 R.  (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla  potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko: operator prasy kuźniczej prowadzonej przez YAGI POLAND FACTORY SP. Z O.O.UL. FABRYCZNA 3, 58-130 ŻARÓW.