Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Spis Powszechny 2021 Spisz się przez Internet i graj o...

  Spis Powszechny 2021

Plakat: 	
Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Sprawdź co możesz zyskać spisując się przez Internet! Regulamin i szczegóły loteria.spis.gov.pl
22-04-2021

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021r. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się przez Internet i weź udział w loterii.
  • Wejdź na stronę spis.gov.pl i spisz się w dogodnej dla siebie chwili

  • Pobierz unikatowy kod uprawniający do udziału w loterii

  • Zgłoś go na stronie loteria.spis.gov.pl.

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa od 22 kwietnia 2021r. do 7 lipca 2021r. Pamiętaj, że tylko spisanie się przez Internet daje możliwość wzięcia udziału w loterii! Do wygrania są karty przedpłacone o wartości 500 zł, 1000 zł oraz samochody osobowe.

loteria spis Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Sprawdź co możesz zyskać spisując się przez Internet! Regulamin i szczegóły loteria.spis.gov.pl

Losowania odbędą się w terminach: 7 maja, 8 i 18 czerwca, 2 i 9 lipca, 14 lipca – finałowe losowanie samochodów. W finałowym losowaniu wezmą udział wszyscy, którzy dokonają zgłoszenia do loterii, nawet te osoby, które wygrały już wcześniej nagrody.

Zwiększ szansę na wygraną! Im wcześniej spiszesz się przez Internet i zgłosisz do loterii, tym masz więcej szans na wygraną, będziesz uczestniczyć w większej liczbie losowań!

Regulamin i szczegóły dotyczące loterii dostępne są na loteria.spis.gov.pl

Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wejdź na spis.gov.pl, spisz się i daj sobie szanse na wygraną!

loteria spis Co można wygrać w loterii NSP 2021? samochody osobowe Toyota Yaris  karty przepłacone o wartości 1000 zł  karty przepłacone o wartości 500 zł Regulamin i szczegóły loteria.spis.gov.pl