Jesteś na > Aktualności Spis Powszechny 2021 Mobilne Punkty Spisowe

Spis Powszechny 2021

Mobilny Punkt Spisowy Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na Świetlicy Wiejskiej w Gołaszycach Piątek 02.07.2021r. Godz. 13:15 -15:30 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd. + X
28-06-2021

Mobilne Punkty Spisowe

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie pomagają mieszkańcom w dokonaniu spisu w mobilnych punktach, które uruchomione zostały na terenie sołectw w gminie Żarów. Mobilne punkty spisowe w najbliższych dniach zorganizowane zostaną na świetlicach wiejskich w Kalnie, Gołaszycach, Pożarzysku i Siedlimowicach.

Przypominamy! Podstawową metodą samopisu jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie spis.gov.pl. Dla osób niemających dostępu do komputera lub Internetu przygotowano w Urzędzie Miejskim w Żarowie punkt spisowy. Każdy może spisać siebie i członków swojej rodziny – prosimy o zabranie ze sobą numerów PESEL wszystkich domowników. Skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego znajdującego się w budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie. Kontakt w tej sprawie pod nr tel. 74 30 67 307, 74 30 67 337, 74 30 67 342.

spis Kalno Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na Świetlicy Wiejskiej w Kalnie Piątek 02.07.2021r. Godz. 11:00 - 13:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.

Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. zł i może nałożyć ją sąd.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy przy Remizie OSP w Pożarzysku Czwartek 01.07.2021r. Godz. 13:10 - 15:30 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na Świetlicy Wiejskiej w Siedlimowicach Czwartek 01.07.2021r. Godz. 11:00 – 13:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.