Jesteś na > Aktualności Spis Powszechny 2021 Sołtys Mrowin już się spisała! Teraz...

Spis Powszechny 2021

sołtys Krystyna Popek
24-06-2021

Sołtys Mrowin już się spisała! Teraz kolej na Ciebie

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który ma potrwać do 30 września. Zachęcamy mieszkańców gminy Żarów, aby wypełnili obowiązek spisu, który zajmuje nie więcej niż kilka minut.

Przypominamy! Podstawową metodą samopisu jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie spis.gov.pl. Dla osób niemających dostępu do komputera lub Internetu przygotowano w Urzędzie Miejskim w Żarowie punkt spisowy. Każdy może spisać siebie i członków swojej rodziny – prosimy o zabranie ze sobą numerów PESEL wszystkich domowników. Skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego znajdującego się w budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie. Kontakt w tej sprawie pod nr tel. 74 30 67 307, 74 30 67 337, 74 30 67 342.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. zł i może nałożyć ją sąd.

Do spisania się zachęcają także sołtysi gminy Żarów. Sołtys Mrowin Krystyna Popek już się spisała. Teraz twoja kolej! Nie zwlekaj!

spis sołtys Mrowiny Urząd Statystyczny Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 we Wroclawiu Ja już się spisałam! Teraz Twoja kolej wejdź na spis.gov.pl i się spisz! Zachęcam Krystyna Popek Liczymy się X + DLA POLSKI! Sołtys wsi Mrowiny GUS Narodowy Spis Powszechny Ludnosci i Mieszkat 2021