Jesteś na > Aktualności Spis Powszechny 2021 Sołtys Pożarzyska już się spisał....

Spis Powszechny 2021

Łukasz Brańka przy komputerze
16-06-2021

Sołtys Pożarzyska już się spisał. Teraz czas na Ciebie!

1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który ma potrwać do 30 września. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy.

PRZYPOMINAMY!

Samospis internetowy będzie przeprowadzany od 1 kwietnia 2021r. do 30 września 2021r. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, kiedy osoba objęta spisem powszechnym nie może dopełnić obowiązku samospisu przez Internet, dane są zbierane metodami:

• wywiadu telefonicznego przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego, który wprowadza dane uzyskane od respondenta do formularza spisowego,

• wywiadu bezpośredniego, przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego przy pomocy urządzenia mobilnego wyposażonego w oprogramowanie dedykowane do przeprowadzenia spisu (wywiady bezpośrednie będą realizowane w szczególnych przypadkach – jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli – i przy zachowaniu reżimu sanitarnego)

Obydwie metody polegają na uzupełnieniu danych dotyczących osoby spisywanej w formularzu spisowym.

● Zachęcamy do samodzielnego spisu poprzez stronę https://spis.gov.pl lub przez infolinię 22 279 99 99.

● Nie posiadasz komputera lub telefonu z dostępem do Internetu? Skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego znajdującego się w budynku Urzędu Miejskiego w Żarowie. Kontakt w tej sprawie pod nr tel. 74 30 67 307, 74 30 67 337, 74 30 67 342.

Do spisania się zachęcają także sołtysi gminy Żarów. Sołtys Pożarzyska Łukasz Brańka już się spisał. Teraz twoja kolej! Nie zwlekaj!

sołtys Pożarzyska Łukasz Brańka Urząd Statystyczny Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 we Wroclawiu Ja już się spisałem! Teraz Twoja kolej wejdź na spis.gov.pl i się spisz! Zachęcam Łukasz Brańka Sołtys wsi Pożarzysko GUS Narodowy Spis Powszechny Ludnosci i Mieszkat 2021