Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Aktualności Spis Powszechny 2021 Mobilne Punkty Spisowe w kolejnych...

  Spis Powszechny 2021

mobilny punkt spisowy Gołaszyce Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na świetlicy wiejskiej w Gołaszycach Wtorek 22.06.2021r. Godz. 15:00 - 16:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd. + x
15-06-2021

Mobilne Punkty Spisowe w kolejnych miejscowościach

W związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań uruchamiamy mobilne punkty spisowe na świetlicach wiejskich w kolejnych miejscowościach: Bukowie, Pożarzysku, Mrowinach, Siedlimowicach i Gołaszycach.

Zapraszamy w szczególności seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu.

mobilny punkt Mrowiny:  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na świetlicy wiejskiej w Mrowinach Środa 23.06.2021r. Godz. 12:00 - 14:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudnościz  obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.

mobilny punkt Pożarzysko: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy przy Remizie OSP w Pożarzysku Wtorek 22.06.2021r. Godz. 13:10 – 15:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.

mobilny punkt Siedlimowice: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na Świetlicy Wiejskiej w Siedlimowicach Wtorek 22.06.2021r. Godz. 12:00 – 13:00 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.

mobilny punkt Buków: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Mobilny Punkt Spisowy na świetlicy wiejskiej w Bukowie Środa 23.06.2021r. Godz. 14:15 - 15:30 Zapraszamy Seniorów oraz osoby mające trudności z obsługą komputera lub osoby posiadające ograniczony dostęp do internetu. Przypominamy, że poddanie się spisowi jest obowiązkiem, który nakłada na nas ustawa, a kto odmawia wykonania obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym podlega grzywnie. Taka kara może wynosić 5 tys. złotych i może nałożyć ją sąd.