
Spotkanie eksperckie „Bezpieczeństwo na wydarzeniach o charakterze publicznym”
Fundacja Inicjatywa B zaprasza do udziału w spotkaniu eksperckim „Bezpieczeństwo na wydarzeniach o charakterze publicznym”.
Czytaj więcejFundacja Inicjatywa B zaprasza do udziału w spotkaniu eksperckim „Bezpieczeństwo na wydarzeniach o charakterze publicznym”.
Czytaj więcejStrażacy ochotnicy będą sprawdzać swoje umiejętności podczas Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które odbędą się w sobotę, 28 czerwca na boisku sportowym w Kalnie.
Czytaj więcejDawid Kamiński mieszkaniec gminy Żarów otrzymał oficjalnie nominację do reprezentowania Polski wspólnie z Kadrą Narodową na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Skopje w Macedonii Północnej.
Czytaj więcejGminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie podczas wernisażu zaprezentowało dorobek artystyczny swoich utalentowanych podopiecznych, którzy na co dzień uczęszczają na zajęcia pracowni plastycznej i ceramicznej.
Czytaj więcejTakie wydarzenia sprzyjają integracji calej spolecznosci wiejskiej. Emocje towarzyszyly wszystkim naszym solectwom, ktore stanęly na starcie tegorocznego Turnieju Wsi w Kalnie.
Czytaj więcejLubisz jazdę na rowerze? Szukasz motywacji do treningów i zdrowej rywalizacji?
Czytaj więcejJeszcze tak niedawno niepewne, zawstydzone przekraczały próg przedszkola. To tutaj nawiązały pierwsze przyjaźnie, poznały swoje panie, nauczyły się wielu piosenek i wierszy. W przedszkolu bawiąc się i ucząc zdobyły nową wiedzę i umiejętności,...
Czytaj więcejDyrektorzy szkół mogą po zakończeniu obecnego roku szkolnego składać wnioski o przyznanie stypendium Burmistrza Miasta Żarów dla uzdolnionych uczniów.
Czytaj więcejTo miejsce stworzone z pasji i miłości do zwierząt, w którym dzieci, młodzież i dorośli mogą poznać życie na wsi, tradycyjne zajęcia gospodarskie oraz blisko obcować z naturą.
Czytaj więcejBurmistrz Miasta Żarów Przemysław Sikora, radny Wojciech Plizga, sołtys Kalna Alicja Piotrowska-Wąż wraz z Radą Sołecką oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Kalina” z Kalna zapraszają do udziału w Turnieju Wsi.
Czytaj więcej