Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Rozwój wsi i Rolnictwo Uwaga! Zmiany w składaniu wniosków...

  Rozwój wsi i Rolnictwo

Plakat informujący o płatnościach przez Internet dla rolników UWAGA Drodzy Rolnicy przypominamy, że od 2021 roku ZMIAΝΥ! » wnioski o płatności bezpośrednie składamy wyłacznie przez internet w aplikacji eWniosekPlus Od 2021 roku NIE MA: » wniosków w wersji papierowej » wniosków wysyłanych pocztą » oświadczeń potwierdzającego brak zmian » wniosków spersonalizowanych wysyłanych pocztą do rólników Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Dolnošlaski Oddzial Regionalny UNOWOCZEŚNIAMY rolnictwo i obszary wiejskie ARIMR
19-04-2021

Uwaga! Zmiany w składaniu wniosków przez rolników

Od 2021r. nastąpiły bardzo ważne zmiany w zasadach składania przez rolników wniosków o płatności obszarowe. Rolnicy nie składają już oświadczeń o braku zmian we wnioskach, ale zobowiązani są do wypełnienia wniosków o płatności bezpośrednie jedynie za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a więc drogą elektroniczną.

Ponadto, nie są już dostarczane drogą pocztową do rolników spersonalizowane wnioski, co miało miejsce jeszcze w latach poprzednich.

W celu usprawnienia procesu naboru wniosków ARiMR oraz organizacje rolnicze, takie jak chociażby DIR, chętnie świadczą zainteresowanym rolnikom swoją merytoryczną pomoc.