Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Rozwój wsi i Rolnictwo Przyjdź i poznaj Dziedzictwo KGW...

  Rozwój wsi i Rolnictwo

Europejskie Dni Dziedzictwa plakat
07-09-2022

Przyjdź i poznaj Dziedzictwo KGW Imbramowice

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Imbramowicach zapraszają na wydarzenie przedstawiające dziedzictwo koła, które działa nieprzerwanie od 59 lat. W programie: wystawa o KGW Imbramowice, pogawędka, warsztaty, rękodzielnictwo, lokalne produkty, przegląd pieśni folklorystycznej i wiele innych.

- Nasze Koło może się pochwalić trójpokoleniową tradycją. Mamy z córkami kontynuują wartości babć. Koło od początku swojej działalności brało aktywny udział w wielu lokalnych uroczystościach i wydarzeniach. Nasze motto "KGW Imbramowice - bo w nas jest moc, jest chęć! Bo jak nie MY to KTO?!" Zarówno od pierwszych dni działalności, jak i po dziś dzień panie z naszego koła czynnie organizują życie oświatowo-kulturalne i społeczno-wychowawcze naszej lokalnej społeczności. Realizujemy wiele inicjatyw, wydarzeń, imprez, spotkań, kursów, warsztatów, które pozytywnie wpływają na aktywizację, integrację i rozwój naszej wspólnoty. Działamy dla naszych dużych i małych mieszkańców. A więc, przyjdź i poznaj Nas i Nasze Dziedzictwo - czytamy na Facebooku KGW Imbramowice.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 14 września, w godz. 16.00-19.00 na świetlicy wiejskiej w Imbramowicach. Spotkanie będzie realizowane w ramach 30. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa.
 
KGW Imbramowice