Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Rozwój wsi i Rolnictwo Spotkanie z ekspertami zajmującymi...

  Rozwój wsi i Rolnictwo

zboże
27-02-2023

Spotkanie z ekspertami zajmującymi się tematyką rozwoju sektora rolniczego

Bank PKO BP Regionalny Oddział Detaliczny z siedzibą we Wrocławiu organizuje spotkanie z ekspertami zajmującymi się tematyką rozwoju sektora rolniczego. W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana najnowsza aktualna oferta i wiedza o wyzwaniach oraz potrzebach wsparcia dla rolnictwa.

Eksperci Banku przedstawią atrakcyjne formy wsparcia finansowego dla projektów finansujących bieżące i przyszłe plany rozwojowe w tej branży. Dla uczestników biorących udział w spotkaniu zostały przygotowane specjalne propozycje.

W obecnej sytuacji organizowanego wsparcia środkami publicznymi, zainteresowanie Banku PKO BP włączeniem się w finansowanie potrzeb tego typu projektów zasługuje na szczególną uwagę. Może ono stanowić uzupełnienie wymaganego udziału własnego do projektu oraz wspierać jego całkowite finansowanie. Również może być rozwiązaniem bieżących potrzeb.

Spotkania odbędą się w dniach: 6 marca br. o godz.10.00 w Hotelu Dębowy w Bielawie oraz 7 marca br. o godz.10.00 w Pałacu Pakosław w Pakosławiu. Spotkanie jest organizowane w formule bezpośredniej. Jest bezpłatne.

Adres spotkania: Hotel Dębowy; 58-260 Bielawa ul. Janusza Korczaka 1 +48 884 989 894 ; recepcja@hoteldebowy.pl i Pałac Pakosław; 63-920 Pakosław ul. Parkowa 14. +48 695 297 570 recepcja@palacpakoslaw.pl