Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Rozwój wsi i Rolnictwo

  Rozwój wsi i Rolnictwo

Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich
27-09-2022

Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęca członków Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w projekcie „Cyfrowe Koła Gospodyń Wiejskich”, którego Liderem jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa, a Partnerem została fundacja „Edukacja bez barier”.

Czytaj więcej
KGW Imbramowice w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa
21-09-2022

KGW Imbramowice w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa

To grupa energicznych kobiet, pełnych zapału do pracy i zaangażowanych w swoją działalność. Koło Gospodyń Wiejskich z Imbramowic zaprosiło mieszkańców do udziału w spotkaniu, które przedstawiało dziedzictwo całego Koła.

Czytaj więcej
Dożynkowe konkursy rozstrzygnięte
13-09-2022

Dożynkowe konkursy rozstrzygnięte

Podczas tegorocznych dożynek gminnych w Żarowie rozstrzygnęliśmy także dożynkowe konkursy. Nagrodę za najpiękniejszy wieniec dożynkowy zdobyło sołectwo Pyszczyn.

Czytaj więcej
Podziękowania dla wszystkich sołectw
13-09-2022

Podziękowania dla wszystkich sołectw

Składy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznych Dożynek Gminnych 2022, które odbyły się w niedzielę, 11 września w Żarowie.

Czytaj więcej
Dożynki gminne w Żarowie
12-09-2022

Dożynki gminne w Żarowie

Barwny korowód dożynkowy, prezentacja wieńców, msza święta dziękczynna, pyszności na dożynkowych stołach, konkursy i dobra wspólna zabawa taneczna z zespołem Milano. Tegoroczne dożynki gminne w Żarowie były wyjątkowo udane.

Czytaj więcej
Zapraszamy na dożynki gminne do Żarowa
09-09-2022

Zapraszamy na dożynki gminne do Żarowa

Już w najbliższą niedzielę, 11 września będziemy dziękować naszym rolnikom za tegoroczne zbiory podczas dożynek gminnych w Żarowie, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Całe nasze miasto jest udekorowane dożynkowymi ozdobami. To znak, że...

Czytaj więcej
Dożynki wiejskie w Bukowie
08-09-2022

Dożynki wiejskie w Bukowie

Mieszkańcy Bukowa dziękowali rolnikom za trud ich codziennej pracy na dożynkach wiejskich, które odbyły się w niedzielę, 4 września. Dożynkowe święto było również doskonałą okazją do integracji całej społeczności wsi.

Czytaj więcej
Dożynkowe dekoracje zdobią nasze miasto
08-09-2022

Dożynkowe dekoracje zdobią nasze miasto

Każdy, kto przejeżdża przez nasze miasto nie ma chyba wątpliwości, że już niebawem świętować będziemy gminne dożynki w Żarowie. Przypominają o tym dożynkowe dekoracje, które ustawione są w różnych częściach miasta.

Czytaj więcej
Przyjdź i poznaj Dziedzictwo KGW Imbramowice
07-09-2022

Przyjdź i poznaj Dziedzictwo KGW Imbramowice

Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Imbramowicach zapraszają na wydarzenie przedstawiające dziedzictwo koła, które działa nieprzerwanie od 59 lat. W programie: wystawa o KGW Imbramowice, pogawędka, warsztaty, rękodzielnictwo, lokalne produkty,...

Czytaj więcej
Przystrajamy nasze miasto na dożynki gminne
07-09-2022

Przystrajamy nasze miasto na dożynki gminne

Trwają intensywne przygotowania do dożynek gminnych w Żarowie. Mieszkańcy naszych wsi, gospodarze tegorocznych dożynek z sołectwa Mielęcin i Mikoszowa przystrajają nasze miasto, aby z wielką radością powitać dożynkowych gości.

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 ... 13